Probierz: Potrafiliśmy stwarzać sytuacje

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz przyjął z pokorą przegraną we Wrocławiu z miejscowym Śląskiem 1:2 w pierwszym sobotnim meczu piątej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

„Pasy” doznały w ten sposób drugiej porażki w sezonie i spadły na szóstą lokatę w klasyfikacji.

– Zaczęliśmy nerwowo. Widać było, że na początku łatwo traciliśmy piłkę, ale potem uspokoiliśmy grę. Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje, to mógłby być inny mecz, ale w piłce nie można gdybać – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu Śląska.

– Po stracie bramki za szybko chcieliśmy odrobić straty, za bardzo się otwieraliśmy. Po przerwie tak jak przewidywaliśmy, zespół Śląska się wycofał. Potrafiliśmy stwarzać sytuacje i w końcu zdobyliśmy bramkę. Jedna i druga drużyna była w stanie wygrać to spotkanie. Zadecydowała bramka Cholewiaka, która była przepiękna – podkreślił opiekun zespołu z Małopolski.

– Trzeba było jednak przerwać tę kontrę, nie można było dopuścić do utraty tego gola. Co do sytuacji w samej końcówce, to trudno mi ją ocenić. Sędziowie widzieli to z wielu kamer. Gdy patrzyłem na jedno ujęcie, które mieliśmy, to trudno było dostrzec, czy była ręka – dodał Michał Probierz.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…