Lavicka: Idziemy w dobrą stronę

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka nie krył zadowolenia po wygranej u siebie z Cracovią 2:1 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu piątej kolejki PKO Ekstraklasy.

Dwukrotni mistrzowie Polski po czwartym zwycięstwie w sezonie umocnili się na pozycji lidera tabeli.

– Na boisku toczyła się bitwa. Jestem zadowolony, że pokazaliśmy mentalność zwycięzców – wyznał Lavicka dla oficjalnego serwisu Śląska.

– Zobaczyliśmy bardzo ciekawy mecz. Kibice zapewnili świetną atmosferę, za co jestem im bardzo wdzięczny. Drużyna Cracovii walczyła o punkt, miała swoje okazje w obu połowach. My chcieliśmy wygrać, cały czas tego pragnęliśmy – podkreślił Czech.

– Wielki szacunek dla Mateusza Cholewiaka. To ofensywny zawodnik, który może grać na wielu pozycjach. Zrobił fenomenalną akcję prawą stroną. Chwilę wcześniej miał jeszcze jedną sytuację, gdzie świetnie zachował się bramkarz Cracovii – pochwalił autora kluczowego trafienia opiekun wrocławian.

– Wiemy jak trudny był poprzedni sezon, ale teraz idziemy w dobrą stronę. Chciałbym, żeby w kolejnych meczach kibice również dawali nam takie wsparcie – dodał Lavicka.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama