Protasiewicz zostaje na osiemnasty sezon w Zielonej Górze

sports news

Prezentacji składu na sezon 2020 nie mogliśmy rozpocząć od innego zawodnika niż Piotr Protasiewicz – poinformował Falubaz Zielona Góra na swojej oficjalnej stronie.

Dla kapitana ekipy z Myszką Miki na plastronach będzie to osiemnasty sezon w żółto-biało-zielonych barwach.

– Piotr to profesjonalista w każdym calu. Autorytet wśród młodych żużlowców. To zawodnik niezłomny, dokonał sporych zmian, by osiągać znakomite wyniki. Rezygnacja ze startów w Kumli, w której także czuł się jak w domu, nie należała do łatwych, a zrobił to, aby skupić się na jeździe z Falubazem. Życzę mu, by wrócił też do reprezentacji. Zasługuje na to, jak mało kto – podkreślił prezes klubu Wojciech Domagała.

„PePe” w sezonie 2019 wystąpił w osiemnastu spotkaniach PGE Ekstraligi. Zdobył w nich 114 punktów i trzynaście bonusów. W efekcie osiągnął średnią biegową na poziomie 1,512 punktu. W ostatnich zawodach sezonu zajął trzecie miejsce w finale Złotego Kasku na torze w Gdańsku.

– Niekoniecznie muszę być pięć razy w tygodniu na motocyklu, aby dobrze jeździć. Finał Złotego Kasku to fajne podsumowanie tego trudnego sezonu, ale też motywacja i kierunek, który obrałem na sezon 2020. Jeśli wejdę dobrze w sezon, to jestem w stanie wygrywać wiele wyścigów ze świetnymi zawodnikami – zapewnia Protasiewicz.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.