PSG zbiera fundusze na paryskie szpitale

sports news

Klub francuskiej Ligue 1, Paris Saint-Germain zorganizował zbiórkę pieniędzy, które mają pomóc szpitalom w Paryżu w walce z koronawirusem.

Do środy uzbierano już 315 tysięcy euro, które trafią do konkretnych podmiotów medycznych.

Organizatorem zbiórki jest prowadzona przez paryski klub fundacja. Jednym z głównych ofiarodawców, który wpłacił 100 tysięcy euro jest stowarzyszenie Secours Populaire Francais, zajmujące się walką z ubóstwem.

Pozostała kwota 215 tysięcy euro wpłynęła ze sprzedaży specjalnej edycji koszulek z napisem „Wszyscy razem” (Tous Unis).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.