Puchar Francji: SC Bastia zagra w 1/16 finału

Piłkarze SC Bastia pokonali na wyjeździe w ostatnim sobotnim meczu 1/32 finału Pucharu Francji ekipę CS Sedan-Ardennes 2:0 (0:0) i tym samym awansowali do kolejnej fazy turnieju.

Bramki podczas tej rywalizacji strzelali odpowiednio były piłkarz Olympique Lyon Silva Brandao oraz Gael Danic, który definitywnie zwycięstwo swojego zespołu przypieczętował w pierwszej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy.

Warto zaznaczyć, iż dla grającego na co dzień we francuskiej ekstraklasie klubu był to pierwszy mecz w tegorocznej edycji Coupe de France. Ponadto do 1/16 finału awansowały w sobotę również między innymi takie drużyny jak: GFC Ajaccio, FC Nantes, FC Sochaux-Montbeliard, czy też Toulouse FC.