Puchar Anglii: Pewny awans Manchesteru City

sports news

W sobotnich meczach 1/16 finału Pucharu Anglii Manchester City wysoko pokonał Burnley FC 5:0 i pewnie awansował do następnej rundy.

„The Citiznes” nie mieli problemów z przejściem do następnej fazy rozgrywek. Podpieczni Josepa Guardioli do przerwy strzelili jednego gola za sprawa Gabriela Jesusa, który ograł obrońców gości i uderzył skutecznie z siedmiu metrów.

Po przerwie zawodnicy Manchesteru City byli już zdecydowanie skuteczniejsi. Prowadzenie na 2:0 podwyższył Bernardo Silva po strzale z pola karnego. W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Kevin De Bruyne. Belg uderzył mocno sprzed pola karnego.

Czwarty gol dla mistrzów Anglii to zasługa Kevina Longa, który skierował futbolówkę do własnej bramki. Rezultat spotkania na 5:0 ustalił w 85. minucie Sergio Aguero po rzucie karnym.

W zespole Queens Park Rangers przez 71 minut na boisku przebywał Paweł Wszołek. Jego zespół zremisował na wyjeździe z Portsmouth FC 1:1. W tej sytuacji spotkanie zostanie powtórzone.

Bardzo blisko odpadnięcia z rozgrywek było Wolverhampton Wanderers. „Wilki” dopiero w doliczonym czasie gry uratowały remis 2:2 w rywalizacji z trzecioligowym Shrewsbury Town.

* * * * * *
Brighton & Hove Albion – West Bromwich Albion 0:0

Doncaster Rovers – Oldham Athletic 2:1 (0:0
Bramki: Whiteman 68, 90-karny – Clarke 84.
Awans: Doncaster Rovers.

Manchester City – Burnley FC 5:0 (1:0)
Bramki: Gabriel Jesus 23, B. Silva 53, De Bruyne 61, Long 73-samobójcza, Aguero 85-karny.
Awans: Manchester City.

Middlesbrough – Newport County 1:1 (0:0)
Bramki: Ayala 51 – Dolan 90+4.

Newcastle United – Watford FC 0:2 (0:0)
Bramki: Gray 61, Success 90.
Awans: Watford FC.

Portsmouth FC – Queens Park Rangers 1:1 (0:0)
Bramki: Brown 63 – Wells 74.

Shrewsbury Town – Wolverhampton Wanderers 2:2 (0:0)
Bramki: Docherty 47, Waterfall 71 – Jimenez 75, Doherty 90+3.

Swansea City – Gillingham FC 4:1
Bramki: McBurnie 10, 32, Celina 73, McKay 84 – Rees 51.
Awans: Swansea City

Spotkania zakończone remisami zostaną powtórzone na boisku zespołu, który w pierwszym meczu grał na wyjeździe.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.