Puchar Polski: Gryf wykluczony z rozgrywek, kara dla Śląska

sports news

Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej ukarała Gryf Wejherowo i Śląsk Wrocław za zachowanie kibiców tych klubów podczas meczów I rundy Pucharu Polski.

Gryf Wejherowo został wykluczony z przyszłorocznej edycji Pucharu Polski zarówno na szczeblu związku piłki nożnej oraz na szczeblu centralnym. Ponadto na klub nałożono karę jednego meczu u siebie w lidze bez udziału publiczności.

Dodatkowo kibice drugoligowej drużyny nie będą mogli uczestniczyć w meczach wyjazdowych do końca bieżącego roku.

Natomiast Śląsk Wrocław kolejny mecz w Pucharze Polski u siebie w sezonie 2020/2021 rozegra bez udziału publiczności. Oprócz tego w następnej edycji rozgrywek kibice drużyny z Dolnego Śląska otrzymali zakaz wyjazdowy.

Dodatkowo kibice Śląska nie będą mogli uczestniczyć w meczach wyjazdowych do końca bieżącego roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…