Pulskamp związał się na trzy lata z Kansas City

sports news

John Pulskamp został zawodnikiem Sportingu Kansas City – poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.

18-letni golkiper dołączył do ekipy z Missouri z drużyny Swope Park Rangers. Wcześniej bronił barw rezerw Los Angeles Galaxy.

Pulskamp parafował trzyletnią umowę, obowiązującą do końca sezonu 2022. Zawarte porozumienie zakłada jednak możliwość przedłużenie współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

Sporting Kansas City ukończył miniony sezon na jedenastej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej MLS. Słabszy dorobek zgromadzili jedynie Vancouver Whitecaps. Obie drużyny zmierzą się ze sobą 1 marca w inauguracyjnej kolejce nowego sezonu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.