Ranieri: To był nasz najlepszy mecz od kiedy jestem w AS Romie

sports news

Claudio Ranieri, trener AS Roma po wygranej z Cagliari Calcio (3:0) przyznał, że był to najlepszy mecz rzymian od kiedy został trenerem tego zespołu.

– To był zdecydowanie nasz najlepszy mecz od kiedy tu trafiłem. Moim zawodnikom mówię, żeby grali zespołowi, a nie indywidualnie. Dzisiaj robili tak przez 90 minut – powiedział Claudio Ranieri, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Trener od początku postawił na Javiera Pastore, który rozegrał pierwsze spotkanie po powrocie do kontuzji. Argentyńczyk strzelił gola.

– Decyzję o jego występie podjąłem na podstawie tego co widziałem na treningach. Przez cały tydzień prezentował się bardzo dobrze – przyznał Ranieri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.