Tuchel: Ciężko mi to wytłumaczyć

sports news

Paris Saint-Germain w finale Pucharu Francji prowadziło ze Stade Rennais już 2:0, ale ostatecznie przegrało w rzutach karnych (5:6). Trener paryżan Thomas Tuchel nie wie jak wytłumaczyć tę porażkę.

– Zaczęliśmy dobrze, graliśmy z odpowiednią jakością i prowadziliśmy 2:0. Potem straciliśmy gola, po przerwie graliśmy już gorzej. Ciężko mi to wszystko wytłumaczyć – powiedział Thomas Tuchel, cytowany przez dziennik „L’Equipe”.

– Musimy to przeanalizować. To oczywiste, że nie możemy być zadowoleni po takim meczu – dodał Niemiec.

Tuchel zadeklarował, że chce nadal pracować w paryskim klubie. PSG w tym sezonie zdobyło mistrzostwo Francji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.