Ravel Morrison nie zagra w Lazio? QPR chce zakontraktować Anglika

Szykuje się nagły zwrot akcji w sprawie transferu Ravela Morrisona! Według najnowszych informacji bardzo poważnie usługami 22-letniego Anglika zainteresowane jest Queens Park Rangers.

Wychowanek Manchesteru United już na początku bieżącego roku kalendarzowego poinformował, iż nie przedłuży wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu z West Hamem United (chwilę po tej decyzji Młoty rozstały się przedwcześnie z 22-latkiem). Co więcej zakomunikował swoje porozumienie z Lazio Rzym, z którym związał się wstępną umową.

Jak się teraz okazuje Queens Park Rangers za wszelką cenę chce pozyskać niezwykle utalentowanego gracza. Do tego aż stopnia, że rozpoczęło już nawet wstępne rozmowy z przedstawicielami byłego reprezentanta angielskich młodzieżówek.

Spekuluje się, że Ravel Morrison miałby być podstawowym elementem nowego zespołu, przed którym postawiono by ambitny cel natychmiastowego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak na całą sytuację zareaguje włoski klub, ale na pewno do przenosin zawodnika nie dojdzie bez wcześniejszego porozumienia pomiędzy oboma drużynami.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…