Real Madryt zaoferował 60 milionów euro za Camavingę

sports news

Real Madryt złożył Stade Rennais ofertę w wysokości 60 milionów euro za pomocnika Eduardo Camavingę – poinformował francuski serwis le10sport.com.

Królewscy zamierzają zapłacić najpierw 50 milionów euro, a pozostała kwota ma być uzależniona od sukcesów Camavingy w Madrycie.

Wcześniej właściciel klubu z Rennes, Francois Pinault, zapewniał, że 17-letni pomocnik w tym roku nie opuści zespołu i pomoże drużynie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zdaniem francuskich mediów, jedynie wysoka oferta, mogłaby przekonać Pinault, do zmiany decyzji.

Pozyskaniem Camavingy zainteresowani byli również działacze Paris Saint-Germain.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.