Reprezentant Ekwadoru wzmocnił Los Angeles FC

sports news

Jose Cifuentes został zawodnikiem Los Angeles FC – poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.

20-letni pomocnik dołączył do ekipy z Kalifornii na zasadzie transferu definitywnego z America de Quito, gdzie rozegrał w sumie siedemnaście spotkań.

Wychowanek Universidad Catolica ma na swoim koncie także trzy występy w reprezentacji Ekwadoru. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Los Angeles FC rozpocznie nowy sezon MLS pierwszego marca konfrontacją przed własną publicznością z Interem Miami. Tydzień później ekipa z Kalifornii zagra na wyjeździe przeciwko DC United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama