Walkes zamienił Portsmouth na Atlantę

sports news

Anton Walkes związał się rocznym kontraktem z Atlantą United – poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.

22-letni obrońca dołączył do zespołu ze stanu Georgia z angielskiego Portsmouth FC, rywalizujących na poziomie League One.

Wychowanek Tottenhamu Hotspur zaliczył w sumie 66 spotkań w koszulce popularnych „The Pompey”. Zdobył w nich trzy bramki.

Atlanta United rozpocznie nowy sezon MLS konfrontacją z Nashville SC, którą zaplanowano na 1 marca 2020 roku. Tydzień później zespół ze stanu Georgia zmierzy się z FC Cincinnati.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.