Reus: To wstyd jak się zaprezentowaliśmy

sports news

Borussia Dortmund zremisowała u siebie z SC Paderborn 3:3, a przegrywała już 0:3. Marco Reus, kapitan BVB powiedział, że nie wie dlaczego jego zespół zagrał tak słabo.

– Nie mam pojęcia co się stało, że zagraliśmy na takim poziomie. Nie możemy nigdy więcej tak zrobić. To wstyd jak się zaprezentowaliśmy – powiedział Marco Reus, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Po pierwszej połowie było jasne, że po przerwie musimy zdecydowanie zareagować. Zagraliśmy ofensywnie i przy wyniku 2:3 rzuciliśmy wszystkie siły do ataku. Ale nie możemy doprowadzać do takich sytuacji w domowych meczach – dodał kapitan Borussii Dortmund.

– Na pewno musimy porozmawiać o tym meczu – podsumował Marco Reus.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.