Tuchel: Mamy już odpowiednią jakość

sports news

Paris Saint Germain wygrało z LOSC Lille 2:0. Trener mistrzów Francji Thomas Tuchel był zadowolony ze swojego zespołu, ale zwrócił uwagę na nieskuteczność.

– W drugiej połowie mieliśmy sporo okazji, by strzelić więcej goli. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy żadnej sytuacji – powiedział Thomas Tuchel, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, tym bardziej że z Lille rywalizacji jest zawsze trudna. Dodatkowo rozgrywaliśmy spotkanie po przerwie reprezentacyjnej, co nigdy nie jest łatwe – dodał szkoleniowiec mistrzów Francji.

– Mam już odpowiednią jakość, ale widzę też elementy do poprawy. Będziemy dalej pracować – podsumował Thomas Tuchel.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.