Ribery: Wciąż mogę grać dla dużego klubu

sports news

Franck Ribery nie zamierza rezygnować z kontynuowania swojej kariery, po tym jak zakończył trwający dwanaście sezonów rozdział związany z Bayernem Monachium.


36-letni Francuz wywalczył z ekipą z Bawarii aż 24 trofea, w tym najcenniejszy triumf w Lidze Mistrzów w sezonie 2012/13. Wychowanek US Boulogne dziewięciokrotnie wygrywał rozgrywki Bundesligi oraz sześciokrotnie Puchar Niemiec.

– Jestem wciąż głodny sukcesów i myślę, że nadal mogę to robić – wyznał Ribery w rozmowie z dziennikiem „L’Equipe”.

– Dopóki jestem pewny swoich umiejętności oraz czuję, że prezentuję wysoki poziom, będę walczyć o kolejne trofea – podkreślił Francuz.

– Nie będę oszukiwać. Wciąż mogę grać dla dużego klubu. Pragnę robić to jeszcze przynajmniej dwa sezony – podsumował Ribery.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB