Rivaldo: Neymar musi odejść z PSG

sports news

Rivaldo uważa, że Neymar musi odejść z Paris Saint-Germain. Według znakomitego przed laty reprezentanta Brazylii, jego rodak powinien przejść do jednego z największych klubów na świecie.

– Mocno wierzę w Neymara. Uważam jednak, że musi odejść z PSG. Dlatego chciał odejść już w letnim okienku transferowym za wszelką cenę. PSG to wielki klub, ale nie jest on na odpowiednim poziomie dla Neymara – powiedział Rivaldo, cytowany przez „Sky Sports”.

– Uważam, że na światowej scenie, wszyscy mówią tylko o Barcelonie, Realu Madryt i kilku wielkich klubach z Anglii oraz Niemiec – dodał były znakomity gracz FC Barcelony.

– On musi pójść do klubu, który ma większą historię w Lidze Mistrzów. Oczywiście, jeśli wygra Ligę Mistrzów, zdobędzie mistrzostwo świata, to wtedy łatwiej będzie mu zostać najlepszym zawodnikiem na świecie – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.