Robert Demjan bliski powrotu do Podbeskidzia

Bardzo blisko powrotu do Podbeskidzia jest Robert Demjan – król strzelców T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2012/2013 – poinformowała oficjalna strona internetowa bielskiego klubu.

Zawodnik porozumiał się już z Podbeskidziem – Uzgodnione są już wszystkie szczegóły kontraktu z Robertem. Jesteśmy przygotowani na umowę dwuletnią z opcją przedłużenia o kolejny rok – wyjaśnił prezes Wojciech Borecki – Czekamy jedynie na potwierdzenie, że Demjan rozwiązał kontrakt z Beveren i jest wolnym zawodnikiem, wtedy będziemy mogli porozumienie sfinalizować. Powinno to się udać jeszcze w tym tygodniu.

Robert Demjan w barwach Podbeskidzia występował w latach 2010-2013. W ostatnim sezonie gry w Bielsku-Białej zdobył 14 bramek oraz tytuł króla strzelców, najlepszego napastnika i najlepszego zawodnika T-Mobile Ekstraklasy. Pomimo odejścia do belgijskiego Waasland-Beveren Robert Demjan wielokrotnie wspominał o chęci powrotu do Bielska-Białej. Pod koniec ubiegłego sezonu odwiedził swój były zespół podczas meczu z Widzewem Łódź i z całym zespołem świętował pozostanie w ekstraklasie.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.