Ronaldinho: Firmino jest tak dobry, jak Iniesta i Oezil

Ronaldinho Gaucho przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem talentu Roberto Firmino. Brazylijczyk uważa, że pomocnik Liverpoolu FC dorównuje umiejętnościami Andresowi Inieście i Mesutowi Oezilowi.

24-latek występuje w drużynie “The Reds” od lipca ubiegłego roku. W bieżącym sezonie Premier League rozegrał 20 spotkań, w których zdobył pięć goli i zanotował tyle samo asyst.

– Nigdy nawet się nie zastanawiałem, czy Firmino będzie odpowiednim zawodnikiem dla Liverpoolu. Od początku wiedziałem, że tak – powiedział Ronaldinho cytowany przez “Mirror”.

– Jest jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. To ta sama klasa, co Mesut Oezil, David Silva i Andres Iniesta – dodał.

– Jestem pewien, że to wokół niego Juergen Klopp zbuduje swój nowy zespół. To znakomity trener, który wie, że Firmino potrzebuje wokół siebie lepszych graczy, aby wydobyć ze swojej gry jak najwięcej – podsumował.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…