Ross przedłużył kontrakt z Aberdeen FC

sports news

Frank Ross przedłużył kontrakt z Aberdeen FC – poinformowali czterokrotni mistrzowie Szkocji na swojej oficjalnej stronie.

21-letni pomocnik parafował roczną umowę z możliwością przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

Wychowanek ekipy z Pittodrie Stadium w koszulce macierzystej drużyny zaliczył dotychczas osiemnaście spotkań, w których strzelił dwie bramki.

Frank Ross ma na swoim koncie trzynaście występów w dwóch kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Szkocji. Zdobył w nich jedną bramkę.

Aberdeen FC ukończył sezon 2018/19 na czwartym miejscu w tabeli szkockiej Premier League.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.