Rozmowy Bayernu z Sane zawieszone

sports news

Według angielskich mediów Bayern Monachium zrezygnował z możliwości sprowadzenia do siebie w letnim okienku transferowym Leroya Sane’a.

Podczas zeszłego lata mistrzowie Niemiec byli bardzo poważnie zainteresowani usługami zawodnika Manchesteru City. W sierpniu 24-letni zawodnik doznał jednak poważnej kontuzji podczas spotkania z Liverpoolem, po której Sane nie wrócił jeszcze do swojej dawnej formy.

City zaproponowało Sane nowy kontrakt, bowiem poprzednia umowa wygasa w czerwcu 2021 roku. Manchester liczył na jej przedłużenie i sprzedanie swojego zawodnika z zyskiem.

Pandemia koronawirusa zastopowała rozmowy na temat nowego kontraktu. City jednak nadal chce przedłużyć kontrakt z niemieckim skrzydłowym, co wobec braku zainteresowania jego osobą ze stroną Bayernu, może okazać się dobrym posunięciem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.