Rummenigge: Prace nad transferami zostały wstrzymane

sports news

Prezes Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge zdecydowanie zaprzeczył transferowym plotkom, sugerującym wymianę Davida Alaby na Leroy’a Sane.

– Słyszałem plotki mówiące o wymianie z Manchesterem City Davida Alaby na Leroy’a Sane. Jasno i wyraźnie chcę powiedzieć, że to są „bajki braci Grimm” i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością – powiedział Rummenigge w rozmowie z serwisem TZ.

Szef Bawarczyków przyznał rownież, że prowadzi rozmowy z kilkoma zawodnikami w sprawie przedłużenia kontaktów.

– Obecnie prowadzimy rozmowy z piłkarzami, którym kontrakty kończą się 2021 roku, czyli Manuelem Neuerem, Thomasem Muellerem, Thiago, Davidem Alabą itd. Wszyscy mają wielkie zasługi dla Bayernu i na pewno weźmiemy to pod uwagę – dodał Rummenigge, który jednocześnie poinformował, że jego klub nie pracuje obecnie nad żadnymi transferami.

– Nikt dziś tak naprawdę nie wie, jak koronawirus wpłynie na futbol w następnych tygodniach i miesiącach. Dlatego wszystkie prace nad transferami zostały wstrzymane – zakończył Rummenigge.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.