Runjaić: Sformułowaliśmy cele i wiemy co nas czeka

sports news

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić prosi o spokój i cierpliwość przed niedzielną konfrontacją z Legią Warszawa w inauguracyjnej kolejce PKO Ekstraklasy.

– W ostatnim czasie, ze względu na budowę stadionu, mamy do dyspozycji jedno boisko. Proszę o cierpliwość. Wszyscy w klubie pracują na sukces. Chcemy być stabilnym i konkurencyjnym klubem na długie lata – wyznał Runjaić dla oficjalnego serwisu Pogoni.

– Walka o czołowe osiem miejsc zawsze jest bardzo zacięta, a w tym roku z ligi spadną trzy zespoły. Wyobraźcie sobie, co będzie się działo w grupie walczącej o utrzymanie. Każdy musi dać z siebie sto procent. Łatwo powiedzieć, że chcemy być mistrzami – podkreślił niemiecki szkoleniowiec.

– Trudniejszą rzeczą jest codzienna sumienna praca. Tytuł chciałby zdobyć każdy. Mam nadzieję, że będzie wiele meczów, które zagramy dobrze i będą ciekawe. Cieszę się, że w końcu zaczynamy. Jestem zadowolony z przygotowań. Wszyscy pracowali bardzo dobrze – kontynuował opiekun „Portowców”.

– Wiemy co nas czeka. Jesteśmy zmotywowani. Sformułowaliśmy swoje cele, każdy z zawodników również je przed sobą postawił. Jeśli od samego początku damy z siebie wszystko, to z pewnością będzie znacznie lepszy start, niż w poprzednim sezonie – podsumował Runjaić.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.