Ryan Jack dwa lata dłużej z Glasgow Rangers

sports news

Ryan Jack przedłużył kontrakt z Glasgow Rangers – poinformowali wicemistrzowie Szkocji na swojej oficjalnej stronie.

27-letni defensywny pomocnik związał się umową, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku. Poprzednia wygasała dwa lata wcześniej.

Wychowanek Aberdeen FC zaliczył dotychczas w koszulce ekipy z Ibrox Park 68 spotkań, w których strzelił pięć goli. Na swoim koncie ma dwa występy w reprezentacji Szkocji.

– Cieszymy się, że Ryan przedłużył kontrakt z nami. Nie mam z nim problemów i jest prawdziwym liderem zespołu, a także posiada mentalność zwycięzcy – podkreślił Steven Gerrard po złożeniu stosownych podpisów przez swojego podopiecznego.

– Ryan ustanawia bardzo wysokie standardy dla siebie i innych wokół. To jest dokładnie ten typ piłkarza, którego chcemy w naszej drużynie – podsumował menedżer Rangers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.