Sacramento Republic oficjalnie dołączy do MLS

sports news

Sacramento Republic będzie 29. drużyną Major League Soccer – poinformował oficjalny serwis zawodowej piłkarskiej ligi Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Zespół ze stolicy Kalifornii dołączy do rozgrywek w 2022 roku. Nowy klub przeznaczy 300 milionów dolarów na budowę stadionu, który pomieści ponad 20 tysięcy widzów.

Major League Soccer zrzesza aktualnie 24 zespoły podzielone na dwie konferencje. W sezonie 2020 dołączą Inter Miami oraz Nashville SC, a rok później FC Austin.

Przed dwoma miesiącami gotowość do rywalizacji w 2022 roku w MLS zgłosił również klub z Saint Louis. Na kwiecień przyszłego roku planowana jest prezentacja 30. drużyny, która zagra w niedalekiej przyszłości wśród najlepszych w Ameryce Północnej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama