Sąd zawiesił spadek Toulouse i Amiens do drugiej ligi

sports news

Francuska Rada Stanu zatwierdziła końcową klasyfikację rozgrywek Ligue 1 w sezonie 2019/20, po rozegraniu zaledwie 28 z 30 kolejek.

Jednocześnie Rada zawiesiła wykonanie decyzji władz Francuskiej Ligi Piłkarskiej (LFP) o relegacji do Ligue 2 drużyn Toulouse i Amiens.

“Zarząd LFP nie był w stanie oprzeć swojej decyzji o relegacji dwóch ostatnich klubów w tabeli Ligue 1 na solidnych podstawach prawnych” – zauważyła Rada w swoim postanowieniu.

Nie oznacza to jednak, że obie drużyny zostaną w Ligue 1, ponieważ władze LFP, mają złożyć apelację i pokazać Radzie podstawy prawne swoich decyzji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.