Sajfutdinow: Ten złoty medal smakuje podwójnie

sports news

Emil Sajfutdinow poprowadził reprezentację Rosji do zwycięstwa w zawodach Speedway of Nations 2019, które odbyły się w Togliatti.

Żużlowiec Fogo Unii Leszno znakomicie spisywał się w sobotniej i niedzielnej rundzie zasadniczej imprezy, a skuteczniejszy od lidera „Sbornej” był tylko Bartosz Zmarzlik.

– Ten złoty medal smakuje podwójnie – podkreślił Sajfutdinow w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Jesteśmy mistrzami świata i ogarnia nas szczęście. Co można więcej powiedzieć – stwierdził także lider cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata.

– Sobota była dla nas ciężka, ale w niedzielę było jeszcze trudniej. Tor różnił się od tego dzień wcześniej – zaznaczył Rosjanin.

– Byliśmy maksymalnie skoncentrowani przed finałem. Wygraliśmy start i udało się osiągnąć cel. Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi – podsumował Sajfutdinow.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.