Sam Allardyce chce zakontraktować Stefana Reinartza

26-letni niemiecki pomocnik Bayeru Leverkusen, Stefan Reinartz już podczas letniego okienka transferowego może przenieść się do West Hamu United – informuje “Mirror”.

Według najnowszych informacji szkoleniowiec Młotów Sam Allardyce jest wielkim fanem talentu trzykrotnego reprezentanta Niemiec i upatruje w nim następce wypożyczonego z FC Barcelony Alexa Songa, który prawdopodobnie po sezonie wróci do Hiszpanii, gdzie będzie sobie szukał nowego klubu.

Przenosiny Stefana Reinartza na Boleyn Ground są o tyle prawdopodobnie, iż będzie on w lecie dostępny za darmo. Były gracz 1.FC Nuremberg nie zdecydował się bowiem przedłużyć z Aptekarzami wygasającej wraz z końcem czerwca bieżącego roku umowy.

Oprócz londyńskiej ekipy zainteresowanie usługami Niemca wyrażają takie kluby jak Everton, Eintracht Frankfurt, Hamburger SV, który będzie starał się go sprowadzić do siebie jeżeli utrzyma ligowy byt w 1. Bundeslidze, oraz Borussia Monchengladbach.

W bieżącym sezonie Stefan Reinartz rozegrał w drużynie z BayArena 18 meczów, w których strzelił jednego gola. W tym trzykrotnie reprezentant swój zespół w rozgrywkach Ligi Mistrzów.