Sancho może opuścić Borussię Dortmund już latem

sports news

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc w rozmowie z magazynem „Kicker” nie zaprzeczył, że Jadon Sancho pozostanie w niemieckim zespole w kolejnym sezonie.

Zorc został zapytany przez dziennikarzy, czy Sancho opuści Signal Iduna Park w letnim oknie transferowym.

– Na razie nie podjęto w tej sprawie żadnej decyzji – powiedział Michale Zorc.

– Ale nie musisz być prorokiem, żeby powiedzieć, że Jadona nie będzie w naszym klubie przez następnych pięć lat – dodał dyrektor sportowy Borussii Dortmund.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.