Santi Mina ponownie piłkarzem Celty Vigo

sports news

Santi Mina ponowne został zawodnikiem Celty Vigo – poinformował hiszpański klub. Do zespołu z Estadio Balaidos wrócił po czterech latach.


23-latek w 2015 roku przeniósł się z Celty Vigo do Valencii CF. W ekipie „Nietoperzy” grał przez cztery sezony. Łącznie wystąpił w 150 meczach, strzelił 42 gole i zanotował 19 asyst.

W Valencii miał jeszcze ważną umowę przez dwa lata, ale zdecydował się wrócić do klubu, w którym debiutował w La Liga. W barwach Celty po raz pierwszy w hiszpańskiej ekstraklasie zagrał w lutym 2013 roku, miał wówczas 17 lat.

Zmienił wówczas Iago Aspasa. W kolejnych sezonach wspólnie z nim ma kreować grę Celty, z którą podpisał umowę na pięć lat.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy