James Rodriguez może zastąpić Griemzanna w Atletico

sports news

Atletico Madryt poszukuje następcy Antoine’a Griezmanna. Według dziennika „Marca” Francuza może zastąpić James Rodriguez.


Kolumbijczyk latem chce podpisać kontrakt z nowym klubem. Zainteresowanie jego osobą jest spore, ale na razie nie zdecydował się gdzie kontynuować karierę.

Być może wybierze Atletico Madryt, które dołączył do wyścigu po 28-latka. W drużynie z Wanda Metropolitano miałby zastąpić Antoine’a Griezmanna, który przeniósł się do FC Barcelony.

Ofensywny pomocnik jest również na liście życzeń m.in. SSC Napoli i Paris Saint-Germain.

James Rodriguez spędził ostatnie dwa sezony na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. W poprzednim zdobył siedem bramek w 20 meczach Bundesligi. Jego kontrakt na Santiago Bernabeu obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy