Santos: Kontrolowaliśmy mecz z Luksemburgiem

sports news

Fernando Santos, selekcjoner reprezentacji Portugalii po wygranej z Luksemburgiem (3:0) w el. ME 2020 ocenił, że jego drużyna miała cały czas kontrolę nad tym spotkaniem.

– W pierwszej połowie do 25. minuty graliśmy bardzo dobrze, z odpowiednią dynamiką i tworzyliśmy okazje. Potem daliśmy rywalom więcej swobody i zagraliśmy słabiej – powiedział Fernando Santos, cytowany na oficjalnej stronie portugalskiej federacji.

– Po przerwie wróciliśmy do dobrej gry i cały czas kontrolowaliśmy spotkanie – dodał selekcjoner reprezentacji Portugalii.

– Im bliżej końca meczu, tym bardziej moi zawodnicy myśleli już o spotkaniu z Ukrainą. Oszczędzali siły na tego rywala – przyznał Fernando Santos.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.