Żurkowski: Zawsze chciałem trafić do Górnika

sports news

Szymon Żurkowski na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock przyznał, że gra w Górniku była jego marzeniem. Pomocnik spotkaniem z „Nafciarzami” pożegna się z zabrzańską publicznością. Od nowego sezonie zagra w ACF Fiorentinie.

– Nie ma co ukrywać, że odchodząc z Gwarka, chciałem trafić do Górnika, po cichu liczyłem że ta się stanie. Udało się, ale wtedy nie wiedziałem, że w kiedy będę opuszczać klub, ludzie powiedzą, że to smutny czas – przyznał Szymon Żurkowski.

– Według mnie to nie jest smutny czas, wykonaliśmy swoje zadanie, Górnik zostaje w Ekstraklasie, a ja idę do przodu i chcę się dalej rozwijać – dodał pomocnik.

Żurkowski otrzymał od prezesa klubu Bartosza Sarnowskiego i wiceprezydenta Zabrza Krzysztofa Lewandowskiego pamiątkowy plakat.

– Na pewno będę pamiętać o Górniku. Dziękuję wszystkim, w szczególności kibicom – podsumował 21-latek.

(za:Górnik Zabrze).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.