Satka: Rozgrywki w Polsce i na Słowacji nie mają porównania

sports news

– Niektórzy mówią, że transfer do Polski z naszej ligi nie stanowi wielkiego kroku naprzód – wyznał Lubomir Satka w rozmowie z oficjalnym serwisem Lecha Poznań.

Reprezentant Słowacji ceni sobie transfer do „Kolejorza” i możliwość regularnych występów w rozgrywkach PKO Ekstraklasy.

– Dla większości, w tym dla mnie, taki ruch wiąże się z rywalizacją z piłkarzami o większej jakości, a o to mi przecież chodziło. Jeśli chodzi o infrastrukturę czy zainteresowanie kibiców, te rozgrywki nie mają porównania – podkreślił Satka.

– Na Słowacji są trzy topowe drużyny, reszta ma sporo kłopotów organizacyjnych czy finansowych. Jedziesz na wyjazd do którejś z nich, na trybunach 200 kibiców, ciężko się zmotywować w takim stopniu, jak gdy występujesz przy większej liczbie widzów – przyznał zawodnik siedmiokrotnych mistrzów Polski.

– Jedno wiem na pewno, sporo ludzi w naszym kraju interesuje się polską ligą, bo występuje w niej dużo naszych rodaków. A ci, którzy ją śledzą wiedzą, że to trudne rozgrywki – podsumował podopieczny Dariusza Żurawia.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.