Schlein zostaje na kolejny sezon z „Wilkami”

sports news

Rory Schlein przedłużył kontrakt z Wolverhampton Wolves – poinformował klub z SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Doświadczony Australijczyk parafował roczną umowę i zapowiedział po sezonie 2020 zakończenie sportowej kariery.

Pierwszym zakontraktowanym zawodnikiem przez włodarzy Wolverhampton Wolves na przyszły rok był Ryan Douglas. Schlein jako drugi złożył podpis pod umową.

„Wilki” w minionym sezonie przebiły się do półfinału rozgrywek SGB Premiership. W walce o finał uległy jednak dwukrotnie triumfującym później Swindon Robins.

(za wolverhampton-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.