Schreuder: Z Paderborn czeka nas trudny mecz

sports news

Alfred Schreuder, trener TSG Hoffenheim przed ligowym meczu z SC Paderborn przyznał, że jego drużyna zamierza się zrehabilitować po porażce z Herthą BSC (0:3).

– Moim zdaniem Paderborn rozgrywa dobry sezon. Są bardzo odważni, zdobywają wiele bramek i chcą wygrywać w każdym meczu. Zawsze są blisko rywala. Co prawda to nie zawsze przynosi punkty, ale grają z pasją. Czeka nas trudne spotkanie – powiedział Alfred Schreuder.

Jego podopieczni w pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa przegrali z Herthą BSC 0:3. Chcą się zrehabilitować.

– Przeanalizowaliśmy naszą grę z Herthą i do pola karnego radziliśmy sobie dobrze. Byliśmy zespołem do 70. minuty. Wykreowaliśmy odpowiednią ilość sytuacji, by kontrolować grę. Wiemy co mamy poprawić – ocenił Holender.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.