Sergio Conceicao: Ważna jest strategia, ale nie decydująca

sports news

Szkoleniowiec FC Porto Sergio Conceicao mobilizuje swoich podopiecznych przed rewanżem z Romą w ramach 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów.

Popularne „Smoki” w stolicy Włoch uległy tylko 1:2 i do awansu wystarczy im skromne zwycięstwo 1:0 przed własną publicznością.

– Musimy spróbować wygrać, ale bez niepotrzebnego pośpiechu – wyznał Sergio Conceicao cytowany przez „Corriere dello Sport”.

– Znamy ich mocne strony, mają trzeci najlepszy atak w Serie A i mają niezwykłych piłkarzy. To dobry zespół, więc równowaga będzie kluczowa – podkreślił Portugalczyk.

– Liczy się przede wszystkim zespół. Każdy mecz ma własną historię. Ważna jest strategia i kilka rozwiązań w zanadrzu, ale nie to jest decydujące. Najważniejsza jest praca całego zespołu. Musimy być skuteczni w ataku i obronie – stwierdził opiekun „Smoków”.

– Wszystko, co zostało powiedziane przed meczem, nie będzie się liczyć, gdy sędzia rozpocznie zawody gwizdkiem. Jesteśmy przygotowani na trudne spotkanie. Podczas meczu może się zdarzyć, że zmienimy strategię. Nikt nie ma jednak większej motywacji niż my, aby awansować do ćwierćfinału – dodał Sergio Conceicao.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.