Hummels, Mueller i Boateng nie zagrają już w kadrze Loewa. „Chcemy dać drużynie nową twarz”

sports news

Mats Hummels, Thomas Mueller i Jerome Boateng nie zagrają już w reprezentacji Niemiec prowadzonej przez Joachima Loewa.

Selekcjoner czterokrotnych mistrzów świata poinformował osobiście trzech piłkarzy Bayernu Monachium o swoich planach przed startem eliminacji Euro 2020.

– 2019 jest rokiem nowego startu niemieckiej drużyny narodowej. Chcemy kontynuować zmiany, które zainicjowaliśmy pod koniec ubiegłego roku – wyznał Loew, cytowany przez oficjalny serwis „Kickera”.

– Mats, Jerome i Thomas spędzili z nami wiele udanych oraz wyjątkowych chwil i dziękuję im za to, jednak w narodowym zespole ważne jest, aby wyznaczyć kierunek na przyszłość. Chcemy dać drużynie nową twarz – podkreślił selekcjoner Niemiec.

– Jestem przekonany, że to właściwy krok. W roku kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020, wysyłamy wyraźny sygnał. Młodzi zawodnicy reprezentacji narodowej będą mieli przestrzeń, której potrzebują do pełnego rozwoju. Biorę za to pełną odpowiedzialność – dodał Joachim Loew.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.