Sharp i Stevens na dłużej w Sheffield United

sports news

Billy Sharp i Enda Stevens przedłużyli kontakty z Sheffield United – poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.

Nowa umowa Sharpa z Sheffield będzie obowiązywała do końca czerwca 2021 roku. Z kolei Stevens parafował kontrakt, na mocy którego pozostanie na Bramall Lane rok dłużej.

33-letni napastnik został graczem zespołu z South Yorkshire w 2015 roku, z kolei 28-letni obrońca dołączył do klubu w 2017 roku.

Zespół „The Blades” w obecnych rozgrywkach występuje na zapleczu Premier League i z dorobkiem 61 punktów zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.