Serie B: Remis wicelidera

FC Crotone zremisowało na wyjeździe 1:1 z Salernitaną Calcio w spotkaniu 27. kolejki drugiej ligi włoskiej. Dla gości był to drugi podział punktów z rzędu.

Pierwszego gola na Stadio Arechi strzeliło Crotone. W 21. minucie meczu, na listę strzelców wpisał się Adrian Stoian. Trzy minuty przed przerwą wynik na 1:1 ustalił Massimo Coda. Gospodarze kończyli spotkanie w osłabieniu, bo w doliczonym czasie gry, czerwoną kartką ukarany został ich bramkarz, Pietro Terracciano.

Po remisie, Crotone zajmuje drugie miejsce w Serie B. Do prowadzącego w tabeli, Cagliari Calcio traci pięć punktów. Salernitana jest na przedostatniej pozycji w lidze.

W następnej serii gier piłkarze Ivana Juricia zmierzą się z Vicenzą. Rywalem Salernitany będzie Trapani.