Serie A: Skromna wygrana AC Milan, grał Piątek

sports news

AC Milan pokonał na wyjeździe Parmę Calcio 1:0 (0:0) w niedzielnym meczu 14. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Jedynego gola na Stadio Ennio Tardini strzelił Theo Hernandez, który wykorzystał błąd obrońców i z kilku metrów skutecznie uderzył w długi róg.

Mecz w wyjściowej jedenastce „Rossonerich” rozpoczął Krzysztof Piątek, który przebywał na placu gry do 64. minuty i został zastąpiony przez Rafaela Leao. Dla napastnika był to 14. spotkanie rozegrane w tym sezonie.

Zespół ze stolicy Lombardii zanotował piąte zwycięstwo w rozgrywkach i obecnie z dorobkiem 17 punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli.

W innych niedzielnych meczach 14. kolejki Serie A również wystąpili Polacy. Arkadiusz Reca rozegrał cały mecz w barwach SPAL w przegranym starciu z Interem Mediolan 1:2 (0:2). Thiago Cionek pojawił się na murawie w 42. minucie, z kolei Bartosz Salamon nie wstał z ławki rezerwowych.

Na Stadio Olimpico Lazio Rzym pokonało Udinese Calcio 3:0 (3:0), a Łukasz Teodorczyk z ekipy „Zebrette” zameldował się na placu gry dopiero w 82. minucie.

Lazio Rzym – Udinese Calcio 3:0 (3:0)
Bramki: Immobile 9, 36-karny, Alberto 45+1-karny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.