Serie A bez spadków i 22 drużynami w nowym sezonie?

sports news

Kluby Serie A zaproponowały, aby w obecnym sezonie przerwanym przez pandemię koronawirusa z włoskiej ekstraklasy nie spadła żadna drużyna – poinformował dziennikarz Nicolo Schira.

Wówczas w nowym sezonie w Serie A rywalizowałyby 22 zespoły. Zatem z Serie B awansowałyby dwie najlepsze drużyny.

Jeśli takie rozwiązanie zostałoby zaakceptowane, w sezonach 2020/2021 i 2021/2022 z Serie A spadłyby cztery kluby. Od 2022 roku format rozgrywek wróciłby do aktualnego.

W tym momencie sezon w Serie A jest zawieszony i szanse na jego dokończenie są coraz mniejsze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.