Sevilla CF rozważa sprzedaż Kjaera do Fenerbahce

sports news

Sevilla CF rozważa sprzedaż Simona Kjaera do Fenerbahce Stambuł – informuje hiszpański dziennik „Marca”.


30-letni reprezentant Danii nie znajduje uznania w oczach Julena Lopeteguiego, który niedawno podjął się pracy w ekipie z Andaluzji.

Kjear dołączył do drużyny z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan przed sezonem 2017/18, ale z powodu kontuzji nie był w stanie zagwarantować sobie regularnej gry.

Włodarze zespołu z Andaluzji pragną jeszcze zarobić na transferze doświadczonego Skandynawa i kluby znad Bosforu oferują takie możliwości.

Wychowanek FC Midtjylland w koszulce drużyny z południa Hiszpanii zaliczył w sumie 59 spotkań, w których strzelił trzy gole. Na swoim koncie ma również 82 występy w kadrze Danii. Zdobył w nich trzy bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB