SGB Premiership: Lider pokonał skromnie wicelidera, cztery punkty Pieszczka

sports news

Belle Vue Aces pokonali Ipswich Witches 47:43 w poniedziałkowym meczu brytyjskiej SGB Premiership.

Na owalu National Stadium w Manchesterze czterokrotnie ustawiał się pod taśmą Krystian Pieszczek. Wychowanek Wybrzeża Gdańsk wywalczył cztery punkty, zamykając stawkę w swoim ostatnim wyścigu.

Wśród „Wiedźm”, które zyskały duży punkt za porażkę mniejszą niż siedem „oczek” i są nadal wiceliderami, najlepiej radził sobie David Bellego. Francuz jako jedyny w ekipie beniaminka osiągnął dwucyfrowy dorobek, zdobywając dziesięć punktów. „Oczko” mniej zgromadził Danny King.

„Asy”, które umocniły się na czele tabeli, do zwycięstwa poprowadzili natomiast Kenneth Bjerre i Max Fricke. Filigranowy Duńczyk i Australijczyk wygrali podwójnie kluczowy dla losów spotkania ostatni wyścig. Bjerre uzbierał dwanaście punktów, a Fricke dziesięć.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.