Lambert za Hancocka w Grand Prix Czech

sports news

Robert Lambert wystąpi w Grand Prix Czech – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Brytyjczyk zastąpi po raz trzeci w tym sezonie Amerykanina Grega Hancocka, który wspiera swoją żonę Jennie w walce z chorobą nowotworową.

Żużlowiec Speed Car Motoru Lublin w dwóch dotychczasowych turniejach spisywał się bardzo dobrze, przebijając się do półfinałów z rund zasadniczych w Warszawie i Krsko.

Lambert wywalczył dotychczas piętnaście punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Taki sam dorobek ma ósmy Tai Woffinden, który broni mistrzowskiego tytułu. Na czele klasyfikacji są Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.