Sidiki Conde przeszedł zabieg śródstopia

sports news

Aboubacar Sidiki Conde przeszedł zabieg związany z kontuzją śródstopia – poinformowała Miedź Legnica na swojej oficjalnej stronie.

Młodzieżowca czekają teraz cztery tygodnie przerwy, po których będzie kontynuować rehabilitację.

– Jestem rozczarowany w związku z tym, że przydarzyła mi się taka kontuzja. Bardzo żałuję, że nie mogłem pojechać z chłopakami do Turcji. W piątek przeszedłem operację i mam nadzieję, że szybko wrócę do zdrowia – podkreślił pomocnik ekipy z Dolnego Śląska.

– Chciałbym pomagać drużynie, ale w tej chwili zdrowie jest najważniejsze. Muszę do końca się wyleczyć, aby być w pełni gotowym do treningu i gry – dodał Sidiki Conde.

Miedź zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli rozgrywek zaplecza PKO Ekstraklasy. Podopieczni Dominika Nowaka tracą dziewięć punktów do liderującej Warty Poznań.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.