Vojens rozpocznie walkę o tytuł mistrza Europy

sports news

Vojens Speedway Center będzie pierwszą areną zmagań tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy – poinformował oficjalny serwisu Speedway Euro Championship.

Zawody w Danii odbędą się 20 czerwca. Będzie to powrót turnieju cyklu w tym kraju ze Skandynawii po pięciu latach przerwy.

Awans zwycięzcy SEC 2020 do przyszłorocznego Grand Prix jest dodatkową motywacją dla wszystkich zawodników biorących udział w Indywidualnych Mistrzostwach Europy.

– Ta nowinka w regułach została wprowadzona przed tegorocznym sezonem i bez wątpienia wiele zmienia. Możliwość awansu do Grand Prix sprawia, że każdy z zawodników walczyć będzie o triumf w cyklu do utraty sił – podkreślił Mikkel Michelsen.

Duńczyk jest jednym z pięciu zawodników, którzy są pewni udziału w stawce SEC 2020. Pozostałe miejsca należą do Grigorija Łaguty, Leona Madsena, Kacpra Woryny oraz Bartosza Smektały.

Kolejnych pięć uczestników wyłoni SEC Challenge, który odbędzie się 6 czerwca w Krsko. Pozostałe miejsca zostaną zajęte przez zawodników, którzy otrzymają stałe „dzikie karty” od organizatorów cyklu.

(za speedwayeuro.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.