Singiel na dziś: Arsenal – West Ham

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 7. dzień marca wybraliśmy z angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Arsenal wygra derbowe spotkanie z West Hamem i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Arsenal?

Kanonierzy zajmują dziesiątą pozycję w tabeli i do miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach tracą tylko pięć punktów. Ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu, a ich menedżer Mikel Arteta został nominowany do nagrody dla najlepszego menedżera lutego. Wydaje się, że Arsenal kryzys formy ma już za sobą i rozpocznie marsz w górę ligowej tabeli.

Jak radzą sobie West Ham?

Młoty plasują się na szesnastym miejscu w zestawieniu, jednak mają tyle samo punktów (27) co zagrożony spadkiem Bournemouth. West Ham przegrał w lidze aż pięć meczów wyjazdowych z rzędu, co sprawiło, że widmo spadku z ligi stało się bardzo realne.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Arsenal pokona West Ham i pokryta ostanie linia 2.5 gola. Uważamy, że Kanonierzy będą w stanie zdominować lokalnego rywala, która ma poważne kłopoty w defensywie. Trzy ostatnie ligowe spotkania między tymi drużynami na Emirate Stadium kończyły się wygrają gospodarzy i pokryciem linii 2.5 gola. Liczymy na kontynuację tej serii.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Arsenal – West Ham, typ: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs:  2.10.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…