Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 7. dzień marca wybraliśmy z NBA oraz z serbskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Stawiamy, że Utah Jazz pokonają na wyjeździe Detroit Pistons różnicą przynajmniej pięciu punktów. Gracze z Salt Lake City zagrają czwarty z rzędu mecz na wyjeździe. Poprzednie trzy z łatwością wygrali, a dziś otrzymają bardzo słabego rywala. Pistons sezon spisali już na straty, a do tego kontuzji doznał Derrick Rose, co jeszcze bardziej osłabiło zespół z Detroit.

Uważamy, że Jazz są bardzo solidną drużyną i z łatwością pokonają osłabionych rywali.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Crvena Zvezda Belgrad pokona na wyjeździe Macvę różnicą przynajmniej dwóch bramek. Ostatnie dwa spotkania między tymi drużynami na tym stadionie wygrali gracze ze stolicy Serbii 2:0. Liczymy, że dziś również Czerwona Gwiazda zwycięży i pokryje skromny handicap 1:0.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Inter – Empoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-inter-empoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Cadiz – Espanyol https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-cadiz-espanyol/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Brighton – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-brighton-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…